Hakkımızda

Globalpark®

Globalpark® ilk çocuk oyun parkları üretimine 1999 yılında başladı. Başlangıçta sadece Çocuk Oyun Grubu üretimi yapmaktaydı. Ama Globalpark® çocuk oyun gruplarındaki başarısı ile yetinmeyip, kaliteli hizmet anlayışını sektöründeki diğer ürünler için’de sağlamak ve sektöre daha kaliteli ürünler sunmak için; kent mobilyaları, çöp kovaları, kauçuk zemin kaplamaları üretimine’de başlamıştır.

Çocuk Oyun Grupları ile ilgili üretimimizin tamamı; Avrupa Oyun Elemanları Standartları olan En 1176’ya uygun olup, Globalpark®’ın üretim felsefesine göre öncelikli olan çocukların güvenliği ve malzemenin sağlamlığı göz önünde bulundurularak üretilmiştir.

Araştırma-Geliştirme; Globalpark® konusunda sürekli yeni araştırmalar içinde olmayı, yeni fikirler, yeni çözümler, yeni tasarımlar, yeni modeller üretmeyi hedef ve prensip edinmiştir.

Kaliteli Üretim; Üretim aşamasında seçilen tüm malzemenin standartlar dahilinde olması, hammadde seçiminden boya kimyasallarına kadar her malzemenin tek tek güvenlik ve sağlamlık açısından üstün bir kaliteye sahip olması, bizim üretim sürecindeki önceliklerimizdir.

Fonksiyonellik ve estetik; Globalpark® için tasarım ve üretim sürecinde üretilecek ürünlerin çevre ile olan işlevsel uyumu önemlidir.

Form fonksiyonu takip eder anlayışı tasarım sürecinde önceliklerimizdendir. Uzman ekipler tarafından montajı yapılan parkların, sürekli yeni ve işlevsel kalabilmesi için periyodik bakımı yapılır.

Kısacası; Ürettiğimiz parklarda kendi çocuklarımızın da güven içinde oynayıp eğlendiklerini gördüğümüzde ya da şehrin en güzel bölgelerinde Globalpark® markalı bir çöp kovası, bir bank görünce hissettiğimiz güven ve kalite duygusunu sizinlede paylaşmayı isteriz.

Biz çocuklarımızı ciddiye alıyoruz

Onlara saygı duyuyoruz.

Haber bültenimize abone ol!